• 031-36633705
  • 09132196939

ایده برای بازسازی خانه

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

بازسازی خانه به معنی تغییرات بزرگ و اساسي و گران قیمت نیست، همه ی افراد می توانند با توجه به بودجه و شرایط خانه ی خود، آن را بازسازی کنند. بنابراین کوچک بودن مقياس پروژه ها هم نيز مي تواند تفاوت هاي زيادي را در فضاي شما ايجاد كند. در ادامه با مجموعه ایده دکور همراه باشيد تا از ایده هاي شگرف برای بازسازی خانه هاي خود استفاده كنيد.

 

 

ايده هاي بازسازي خانه


 متخصصان حرفه اي ما در ايده دكور علاوه بر ظاهر ساختمان به لوله كشي و سيم هاي آن نيز توجه دارند، چرا كه در ساختمان هاي بالاي 12 سال احتمال پوسيدگي زياد است.

 

 

در ادامه به چندين ايده‌ي مناسب براي بازسازي خانه با ميزان بودجه ي كم اشاره شده است:

 

ايده هاي بازسازي آشپزخانه

معمولا آشپزخانه را قلب خانه مي نامند، از اين رو بازسازي آن نيز يكي از تاثير گذارترين مكان هاي موجود در خانه است.

 

  • كابينت

در صورتي كه هزينه‌ي كافي براي نو كردن كابينت‌ هاي قديمي را نداشته باشيد و كابينت هاي موجود پوسيده يا خراب نشده باشند، آنها را رنگ بزنيد يا از برچسب هاي كابينت (آلكور) استفاده كنيد. پس از اتمام رنگ (رنگ هاي روشن جلوه‌ي بيشتري به محيط مي دهند) يا برچسب، مي توانيد دسته هاي درِ كابينت ها را نيز نو كنيد تا تفاوت بيشتري را احساس كنيد.


همچنین بخوانید:

بهترین کف پوش برای آشپزخانه چیست؟

 

 

  •  روشنايي

از چراغ هاي آويز در آشپزخانه استفاده كنيد تا فضا نور بيشتري داشته باشد و از اين رو بزرگ تر به نظر برسد.

 

 

بازسازي اتاق پذيرايي 

 

 اتاق پذيرايي مكاني براي گذراندن وقت در كنار خانواده، تماشاي تلويزيون و مهمانداري است. از اين رو بايد فضاي دلنشين‌تري داشته باشد. در ادامه به چندين ايده‌ي اساسي و در عين حال ساده براي بازسازي اتاق پذيرايي پرداخته شده است:

 

  • رنگ

در صورتيكه هزينه ي كافي براي استفاده از پوستر يا كاغذ ديواري هاي خاص و فانتزي را نداريد مي توانيد از رنگ براي تغيير فضا استفاده كنيد. رنگ يكي از فاكتورهاي مهم و حياتي در تغيير اتاق پذيرايي است.  در صورتيكه فضاي دلگير و كوچكي داريد، بهتر است از رنگ هاي روشن براي ديوارها استفاده كنيد.

 

همچنین بخوانید:

 

نکات انتخاب کاغذ دیواری

  • كف پوش 

 

کف پوش جدید به طور چشمگیری می تواند ظاهر و احساس اتاق را تغییر دهد. منظور از كف پوش مي تواند انواع مختلف سراميك، كاشي، پاركت و ... يا حتي فرش و موكت باشد. در صورتيكه هزينه‌ي تعويض كف اتاق را نداريد مي توانيد از فرش هاي فانتزي و مدرن با قيمتي مناسب استفاده كنيد.

 

  • جابه جايي و تغییر دکوراسیون

 

چنانچه هزينه ي كافي براي انجام هيچ يك از اين كارها را نداشته باشيد مي توانيد چيدمان مبلمان را تغيير دهيد يا از يك وسيله‌ي دكوري چشم گير براي اين محيط استفاده كنيد. گل و گياه نيز انتخاب مناسب و معقولي در كنار پنجره هاي بزرگ مي باشد.

 

  • بازسازي اتاق خواب

 

اتاق خواب مكاني خصوصي و آغازگر و پايان بخش روز است، در ادامه به ايده هاي مورد توجه براي اتاق خواب اشاره شده است.

 

 

پرده زیبا

 

يكي از راه كارهاي تغیير اتاق خواب استفاده از پرده هاي زيبا و متناسب با دكور اتاق است.


همچنین بخوانید:

استفاده از پرده زبرا

 

  • ميله هاي لباس

 

در صورتيكه كمدهاي لباس داخل اتاق تان جاي كافي براي گذاشتن لباس نداشته باشند مي توانيد از ميله هاي جا لباسي استفاده كنيد. ميله هاي جا لباسي براي جلوگيري از پخش شدن لباس ها در اتاق و جلوه ي زشت به آن مورد استفاده قرار مي گيرد.

 

  •  رنگ

 از جمله ايده هاي ديگر براي تغيير حال و هواي اتاق خواب رنگ كردن آن با رنگ هايي مليح و آرام بخش است.

 

بازسازي حمام و دستشويي

 

بازسازي حمام و دستشويي به دليل بررسي لوله ها و تغيير كاشي ها مي تواند پر هزينه باشد. با اين حال در ادامه به برخي از ايده هاي ارزان قيمت براي اين كار پرداخته شده است.

 

  • كاشي

در صورت داشتن بودجه ي مناسب به فكر تعويض كاشي ها، دوش، روشويي و سرويس بهداشتي باشيد.

 

 

بازسازي وروردي خانه

 

براي ورود خانه مي توانيد از ايده هاي خلاقانه‌ي ارائه شده در ادامه استفاده كنيد:


در صورتي كه بودجه‌ي كافي داشته باشيد، مي توانيد از يك كمد براي جاي كفش و لباس و آيينه قدي و صندلي زيبا براي نشستن استفاده كنيد. اما در صورتي كه هزينه ي كافي نداشته باشيد مي توانيد از چندين آيينه‌ي كوچك و زيبا و جای شمعی بزرگ و چراغ های تک شعله استفاده کنید.

 

 

 

شرکت هوم تک جهت مشاوره و سرمایه گذاری در زمینه ی خرید و فروش و نوسازی آپارتمان در شهرهای تفلیس و باتومی در خدمت شما عزیزان می باشد. از طریق شبکه های اجتماعی ما را دنبال کنید.