• 031-36633705
  • 09132196939

بهترین و زیباترین دکوراسیون منزل

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

برای داشتن منزلی با دکوراسیون زیبا حتما نیازی به داشتن لوازم لوکس و گران قیمت نیست. شما می توانید با صرف هزینه های کم نیز بهترین طراحی ها را برای فضای داخلی منزل خود داشته باشید تا دیگران از دیدن آن شگفت زده شوند و خود نیز احساس بهتری نسبت به آن داشته باشید. در مقاله قبلی شما را با بهترین کف پوش برای آشپزخانه  آشنا کردیم. در ادامه با ایده دکور همراه باشید تا از رازهای دکوراسیون های زیبا همراه با هزینه های نه چندان زیاد پرده گشایی کنیم. 

 

 

 

قبل از شروع درست کردن دکوراسیون منزل

 

پیش از شروع درست کردن دکوراسیون منزل باید ابتدا میزان بودجه ای را که قصد خرج کردن برای تغییرات در منزل خود دارید را در نظر بگیرید. سپس فضاها و قسمت هایی را که بیشترین نیاز به تغییرات دارند را مشخص نمایید تا بدین صورت کارتان راحت تر شود.

 

نکاتی مهم برای داشتن دکوراسیونی زیبا

 

دکوراسیونی زیبا در احساس و انرژی که در خانه دارید، تفاوت ایجاد می کند. به همین منظور در ادامه به نکاتی هر چند کوچک و کم هزینه اما پر کاربرد و حیاتی برای داشتن منزلی زیباتر اشاره شده است :

 

 رنگ دیوارها

 

رنگ دیوارها یکی از عناصر مهم و حیاتی در طراحی دکوراسیون می باشند. همواره سعی کنید دیوارها را با رنگ هایی خنثی همچون سفید، بژ یا خاکستری رنگ کنید تا امکان استفاده از طیف رنگ های بیشتری را برای لوازم منزل خود داشته باشید. با این حال انتخاب رنگ به ابعاد خانه و فضای آن نیز مرتبط است در صورتیکه ناحیه مورد نظر تاریک باشد، برای چشم گیرتر و بزرگ تر شدن فضای اطراف آن سعی کنید از رنگ های روشن تر استفاده کنید.
همچنین استفاده از کاغذ رنگی های جذاب و قابل شست و شو می تواند زیبایی منزل شما را دو چندان کند.

همچنین بخوانید:

 

نکات انتخاب کاغذ دیواری

 

 

استفاده از آیینه

 

آیینه ها در بزرگ نمایی و روشن تر کردن فضای اطراف خانه نقش مهمی را ایفا می کنند. شما می توانید برای اتاق ها و فضای مختلف خانه ی خود از آیینه در انواع مدل ها و ابعاد مختلف استفاده کنید تا در عین سادگی فضا را چشم گیرتر کنید.

 

 

 

روشنایی

 

روشنایی اتاق تاثیر زیادی در زیباتر جلوه دادن آن دارد. استفاده از یک لوستر یا چراغ زیبا در سقف، یا آباژور می تواند به زیبایی هر چه بیشتر اتاق، آشپزخانه و پذیرایی شما کمک کند.

 

 

 

 

چیدمان مبلمان را تغییر دهید

 

تغییر چیدمان مبلمان می تواند تاثیر چشم گیری در دکوراسیون منزل داشته باشد. معمولا برای یک گفتگوی بهتر و موثرتر باید شکل مبلمان را به صورت U با یک مبل چند نفره و دو صندلی در کنار آن یا به شکل H با یک مبل چند نفره و 2 صندلی در مقابل آن قرار داد. در صورتیکه مبلمان¬تان دچار خرابی یا پارگی شده باشد، بهتر است آنها را برای تعمیر بفرستید تا هزینه ی کمتری نسبت به خرید داشته باشد.

 

 

نکات مهم برای سقف کوتاه

 

در صوتیکه سقف منزل تان کوتاه باشد بهتر است پرده هایی را برای پنجره ها در نظر بگیرید که بالاتر از ابعاد آنها باشد؛ چرا که بدین صورت اتاق ها بزرگتر و سقف بلندتر به نظر می رسد. یکی دیگر از نکات مهم برای بلندتر به نظر رسیدن سقف منزل، استفاده از آیینه بزرگ عمودی در مقابل دیوارها است.

همچنین بخوانید:

 

استفاده از پرده زبرا

 

 

طراحی دکوراسیون متفاوت و منحصر به فرد با ایده دکور

 

کادر مجرب ما در ایده دکور با سال ها کار و کسب تجربه در زمینه ی طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی در خدمت شما عزیزان می باشد. ایده دکور با استفاده از سلیقه و علاقه ی شما عزیزان در کنار به روز ترین و برترین ایده های موجود برای دکوراسیون منزل، فضایی خاص، گرم و منحصر به فرد را برای شما طراحی می کند. در صورتیکه تمایل به استفاده از لوازم و تجهیزات لوکس و گرانبها نیز باشید این تیم تمامی نیازهای شما را از طریق واردات انواع کالاها برآورده می سازد.

 

 

ایده دکور با در نظر گرفتن تمامی نکات و قوانین کشور و البته علم به روز جهانی در ساخت و طراحی نمایی زیبا و متناسب با سلیقه و نظر شما عزیزان به شما کمک می کند. جهت آشنایی با نمونه کارهای ما می توانید با شماره 03136633790 تماس حاصل فرمائید..